Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících

VALENTUS VERATROL SPREJ


Snižují únavu a únavu, také vám pomáhají chránit a posilovat imunitní systém

Jedná se o nový typ produktu , kde jen pomocí sprejů podporujete svůj každodenní život . Podporují optimální buněčné zdraví. Pomáhají vám udržovat vysokou hladinu energie.

coronavirus-disease-covid-2019-5060427_1920

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často pojí se zvýšenou mírou stresu.
Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obrany schopnost. Prevail-Veratrol-Spray-Game-changer

VALENTUS VERATROL SPREJ – přítel do nepohody
Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na vás útočí viry a jiné nemoci.
Cvičení samotné zlepšuje vaši celkovou kondici, což může posílit váš imunitní systém - obrana těla proti infekcím. Některé studie ukazují, že cvičení „střední intenzity“ může snížit počet nachlazení.

Resveratrol je jednou z nejúčinnějších molekul při zachycování volných radikálů, proto je velmi vhodné jej užívat při hledání účinného antioxidantu od 30 let nebo dříve, pokud jste kuřák, jednu tobolku denně.

Účinky produktu VALENTUS VERATROL SPREJ se blíží zázraku, jde o unikátní přírodní doplněk stravy vhodný zejména pro posílení imunity.
Jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující
zdraví.

U lidí s vysokým stupněm stresu. Resveratrol je velmi užitečný v boji proti oxidačnímu stresu, jedné z hlavních příčin stárnutí.

VALENTUS VERATROL SPREJ  je silný antioxidant, který obsahuje resveratrol. Molekula proti stárnutí, kterou všichni chceme!

Resveratrol je látka extrahovaná hlavně z kůže hroznů, která se používá pro červené víno. Množství se mimo jiné liší v závislosti na tom, kde se hrozny pěstují, době sklizně.

Nový obrázek_1 Vědecké studie ukazují, že to může být jedna z nejúčinnějších látek, které   pocházejí z rostlinných extraktů a zlepšují tak zdraví.
 Veratrol je jedním z našich čtyř převládajících výživových sprejů. Dnes lidé na   celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality.
 Pokud hledáte bezpečný způsob, jak zabránit nachlazení, může být pravidelným   cvičením, mírná aktivita je jistě vhodná, ale nikoli jediná účinná metoda.

 Cvičení zlepšuje vaši celkovou kondici, což může posílit váš imunitní systém.

 Cvičení „střední intenzity“ může snížit počet nachlazení.
 Tento typ aktivity zahrnuje věci jako 20–30 minut chůze každý den, chodit do   posilovny každý druhý den, nebo jezdit na kole s vašimi dětmi několikrát týdně.

 Pokud chcete váš imunitní systém podpořit ještě více právě před blížícím se   zimním obdobím, upřímně doporučujeme nákup potravinového   doplňku  

 

VALENTUS VERATROL SPREJ .

Výrobek VALENTUS VERATROL SPREJ  obsahuje důležité živiny, jako jsou bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny a minerály.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870