Natural SlimROAST™ Coffee Drinks

Kód: 52/ITA
2 490 Kč –28 %
Prevail Slimroast (1)
2 490 Kč –28 % 1 790 Kč

Zvolte variantu

Slimroast Coffee je káva na hubnutí připravená z přírodních přísad na spalování tuků a detoxikačních složek. Tento přírodní nápoj na hubnutí kávy pomáhá podporovat funkci mozku, snižuje vstřebávání cukru, zvyšuje náladu a je skvělým doplňkem jakéhokoli programu pro řízení hmotnosti. * Díky dvěma směsím, z nichž si můžete vybrat, nic voní brzy ráno než první šálek kávy !

Detailní informace

SlimROAST: Italian Mix
14 dní | 52/ITA
Můžeme doručit do: 23.11.2020
2 490 Kč
1 790 Kč
SlimROAST: brazilská směs
14 dní | 52/BRA
Můžeme doručit do: 23.11.2020
2 490 Kč
1 790 Kč

Detailní popis produktu

 

Slimroast Coffee Italian Mix

Slim Roast Weight Loss Coffee je skvělým doplňkem vašeho aktuálního programu pro hubnutí, podle toho, co to může být. Slimroast káva je také prvním nápojem dne, pokud se rozhodnete řídit se naším plánovaným dietním programem, který zahrnuje tři nápoje na hubnutí přirozené hmotnosti.

Slimroast Coffee Výhody

  • Ovládá chuť k jídlu *
  • Reguluje absorpci cukru
  • Reguluje vstřebávání tuků
  • Podporuje zdraví mozku a zaměření
  • Zvyšuje náladu
  • Antioxidant
přírodní hubnutí pít kávu
Slimroast kávové přísady

SlimRoast brazilská směs

Slim Roast brazilská směs je náš nejnovější produkt na hubnutí kávy. S jemnou čokoládovou podtónovou chutí jistě potěší i ty nejsladší palaty. Vezměte prosím na vědomí, že brazilská káva Slim Roast má směs „jemnější“ směsi na hubnutí. AKTUALIZACE - červenec 2018 Brazilská směs nyní přichází do vany dávající 30 kopeček za měsíc!

Trasy kávy SlimRoast

Pijte 1-2 šálky jakékoli kávy SlimROAST ™ denně, dokud nedosáhnete požadovaných cílů. Není třeba měnit svůj současný stravovací plán, pouze kávu!

Přidejte jednu odměrku kávy SlimRoast na 4–8 litrů horké nebo studené vody. Nejlepší pila černá nebo můžete přidat nekalorické aditiva pro krémy a sladidla. Pijte 30-60 minut před jídlem.

Slimroast Coffee

 

Slimroast káva brzilian doplnit fakta

SlimRoast Coffee Pricing & Order