ENERGIE, HARMONIZACE ORGANISMU, ELEKTROLYTY

ENERGIE, HARMONIZACE ORGANISMU, ELEKTROLYTY

Pokud chcete maximalizovat svou energii, vaši vytrvalost a regeneraci, neexistuje lepší volba než je E3! Jedna odměrka E3 = úžasný a snadno dostupný zdroj zdravé energie kdykoli a kdekoli!
Ať už jde o ranní vstávaní, únavu po náročném tréninku nebo boj s odpolední únavou E3 vás podrží, když to nejvíce potřebujete!
E3 je vytvořen pomocí nové revoluční směsi vitamínů, minerálů, živin, bylin a elektrolytů a je jediným produktem svého druhu - palivem pro vaše tělo!

  • Přírodní ingredience
  • Zdroj vyvážené energie
  • Antioxidační síla
  • Umožňuje vašemu tělu pracovat co nejefektivněji
  • Chutná skvěle

Nejen sportovci se dnes a denně spoléhají na moderní vědecké poznatky v oblasti výživy a vyhledávají produkty, které jim pomáhají dosahovat maximálních výkonů. Správná životospráva je jako budova - k dosažení optimálních výsledků potřebujete ty správné nástroje.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

Elektrolyty
Elektrolyty jsou zodpovědné za udržování chemické rovnováhy v těle. Jsou nezbytné pro optimální výkon tak, že brání dehydrataci a udržují správnou hladinu pH, což je nezbytné pro zlepšení atletického výkonu a podpoře regenerace po cvičení. Elektrolyty jsou nezbytné k optimální funkci vašeho organismu. E3 je v takovém případě tou nejlepší volbou!

Palatinóza
Tento nový “inteligentní” cukr je v současné době celebritou mezi zdravým zdroji karbohydratů! Palatinóza je odvozená od cukrové řepy, podporuje látkovou výměnu, která pomáhá snižovat tělesnou hmotnost a současně přispívá ke snížení únavy svalů během sportovního výkonu. Víme, že karbohydráty jsou hlavním palivem pro trvalou energii. Studie ukázali, že Palatinóza díky pomalému uvolňování glukóz, prospívá vytrvalostním sportovcům a lidem kteří potřebují nepřetržitý zdroj energie po dlouhou dobu.

Taurin
Tato aminokyselina je označovaná za „nutriční faktor dlouhověkosti”. Bylo zjištěno, že zdraví jedinci mají v těle vysokou hladinu této látky! Taurin pomáhá zvyšovat kontrakce svalů, což pro vás v konečném důsledku znamená kvalitnější trénink! Také pomáhá s odbouráváním kyseliny mléčné a tak mohou vaše svaly pracovat déle.. Vědci označili taurin za „zázračnou molekulu“, která zlepšuje vytrvalost, zvyšuje produkci energie a pomáhá tělu metabolizovat tuk.

Extrakt ze zelených kávových bobů
Extrakt ze zelených kávových bobů je silným hráčem v antioxidační hře. Stal se zároveň oblíbenou látkou, která pomáhá udržovat rovnováhu v organismu a zlepšuje jeho fungování. Zatímco jsou zelené kávové boby známe svými blahodárný účinky při snížení váhy, velmi málo lidí zná jejich další benefity jako zlepšení reakční doby, zvýšení bdělosti a pomoci proti únavě!

Kajenský pepř
Kajenský pepř má extrémně vysoký obsah kapsicinu, který pomáhá rychle a účinně ulevovat od bolestí svalů a kloubů! Extrakt z kajenského pepře je také skvělý na posílení funkce všeho metabolismu. Bylo prokázáno, že pomáhá tělu při spalování nadměrného množství tuků. Taktéž pomáhá ke zlepšení krevního oběhu a posílení imunitního systému, což je zásadní pro regeneraci.

Extrakt ze semene Guarany
Tento přírodní stimulant, je oblíbenou ingrediencí používanou sportovci a jedinci, kteří chtějí dosahovat maximálních výkonů. Pomáhá snižovat duševní a fyzickou únavu. Guarana, která obsahuje dvakrát tolik kofeinu než kávová zrna, se do těla uvolňuje pomaleji a poskytuje tak stabilní zdroj energie a zároveň tím pomáhá správnému fungování metabolismu. Je taktéž známým katalyzátorem rozpadu kyseliny mléčné a pomáhá tak uvolňovat svalové napětí a proto si získal takovou oblibu u sportovců!

Extrakt z listů Yerba Maté
Yerba maté, je nazvaný jihoamerickými národy „nápojem bohů“. Je známý tím, že poskytuje energii, která je popisována jako jemná, čistá, klidná a vyvážená. Mnozí z nás slyšeli o hormonu dopaminu jako o životně důležitém pro naše přežití. Věděli jste však, že tato „motivační molekula“ je pro sportovce klíčovou složkou při zvyšování fyzické výkonnosti? Extrakt z Yerba Maté pomáhá stimulovat produkci dopaminu a tím zvyšuje schopnost soustředění a sebe motivace. Poskytuje úlevu od fyzické únavy a blahodárně působí na náš organismus svými antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi. I to je jedním z důvodu proč miliony lidí po celém světe si denně rádi vychutnají šálek Yerba Maté!

Vitamín C
Každý z nás už slyšel jak je důležité mít dostatek vitamínu C. Jeho úloha je nezaměnitelná pokud jde o zdravě fungující metabolismus a silný imunitní systém. Vitamin C je také známy tím, ze pomáhá produkci kolagenu a je velmi důležitý při růstu a regeneraci tkání. . Je to nenahraditelný doplněk při zlepšování zdravotních účinků cvičení a snižování poškození způsobeného cvičením.

B KOMPLEX neboli Komplex vitamínu B (B1, B2, B3, B6, B12)
Rodina vitamínů B hraje důležitou roli při udržování našeho těla v chodu. B Komplex je jednou ze základních látek podílejících se v těle na metabolizaci potravy a zásobení těla energií. Podílí se na procesu vzniku nových buněk, zlepšuje metabolismus a obnovuje imunitní systém. E3 obsahuje 100% vaší doporučené denní hodnoty komplexu vitamínu B.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870