VALENTUS VERATROL SPREJ

Kód: 111
1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.1.2021

Koupit od ýrobce

  • Podporuje optimální buněčné zdraví,
  • Podporuje psychologické funkce zlepšením nálady a koncentrace,
  • Poskytuje zdravou pokožku,
  • Zlepšete své kostní buňky,
  • Omlazuje vás,
  • Budete vypadat a cítit se lépe!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový obrázek_1Jedná se o nový typ zdraví, kde jen pomocí sprejů podporujete svůj každodenní trénink. Podporují optimální buněčné zdraví. Pomáhají vám udržovat vysokou hladinu energie. 

Snižují únavu a únavu, také vám pomáhají chránit a posilovat imunitní systém

 

Resveratrol je jednou z nejúčinnějších molekul při zachycování volných radikálů, proto je velmi vhodné jej užívat při hledání účinného antioxidantu od 30 let nebo dříve, pokud jste kuřák, jednu tobolku denně.

 

 

 

U lidí s vysokým stupněm stresu. Resveratrol je velmi užitečný v boji proti oxidačnímu stresu, jedné z hlavních příčin stárnutí.Prevail-Veratrol-Spray-Game-changer

Valentus Veratrol Spray je silný antioxidant, který obsahuje resveratrol. Molekula proti stárnutí, kterou všichni chceme!

viveconsaludybellezaResveratrol  je látka extrahovaná hlavně z kůže hroznů, která se používá pro červené víno. Množství se mimo jiné liší v závislosti na tom, kde se hrozny pěstují, době sklizně.

Vědecké studie ukazují, že to může být jedna z nejúčinnějších látek, které pocházejí z rostlinných extraktů a zlepšují tak zdraví.

Veratrol je jedním z našich čtyř převládajících výživových sprejů. Dnes lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality.