Spreje Valentus

3 položek celkem
prevailexcel
Excel Spray Czech další urověň výživy a fitness
Tip
80937/1 B

Zážitek na další úrovni je založen na převažujících výživových sprejích Excel Valentus nabízí nejen výživové spreje, ale také v sortimentu dalších produktů pro zlepšení vaší...

 
119060658 692920881566628 7048379964771907765 n
Multi-Vit Spray Czech více než běžný multivitamin
Tip
80940/1 B

  Díky spreji Valentus’s lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality. Díky spektru vitamínů a minerálů je to mnohem víc než váš typický multivitamin....

 
118527800 126832439126178 3722665653355792337 n
Vitality Spray Czech Zajistěte si přísun energie
Tip
80934/1 B

Vitality Spray Czech. Zajistěte si přísun energie s potřebnými vitamíny ve nové formě v podobě spreje.Sprej má příjemnou ne výraznou chuť. Pomáhá udržovat energii během...

 

Snižují únavu a únavu, také vám pomáhají chránit a posilovat imunitní systém

Jedná se o nový typ produktu, kde jen pomocí sprejů podporujete svůj každodenní život. Podporují optimální buněčné zdraví. Pomáhají vám udržet vysokou hladinu energie.

coronavirus-disease-covid-2019-5060427_1920

Sport je spojen se zátěží, dosahování maximálních sportovních výkonů se často spojuje se zvýšenou mírou stresu.
Nejen tělo, ale i psychika má vliv na fungování imunity. Proto je třeba takto zatěžovanou a často oslabenou imunitu cíleně posilovat a organismu tak nedovolit ztratit potřebnou obrany schopnost.Měnič Prevail-Veratrol-Spray-Game

VALENTUS SPREJ - přítel do nepohody
Imunita není v ohrožení pouze v zimních měsících, kdy na vás útočí viry a jiné nemoci.
Cvičení samotné zlepšuje vaši celkovou kondici, což může posílit váš imunitní systém - obrana těla proti infekcím. Některé studie ukazují, že cvičení "střední intenzity" může snížit počet nachlazení.

Resveratrol je jednou z nejúčinnějších molekul při zachycování volných radikálů, proto je velmi vhodné jej užívat při hledání účinného antioxidantu od 30 let nebo dříve, pokud jste kuřák, jednu kapsli denně.

Účinky produktu VALENTUS SPREJ se blíží zázraku, jde o unikátní přírodní doplněk stravy vhodný zejména pro posílení imunity.
Jedinečná kombinace přírodních látek živočišného a rostlinného původu celkově podporující
zdraví.

U lidí s vysokým stupněm stresu. Resveratrol je velmi užitečný v boji proti oxidačnímu stresu, jedné z hlavních příčin stárnutí.

VALENTUS SPREJ je silný antioxidant, který obsahuje resveratrol. Molekula proti stárnutí, kterou všichni chceme!
Resveratrol  je látka extrahována hlavně z kůže hroznů, která se používá pro červené víno. Množství se mimo jiné liší v závislosti na tom, kde se hrozny pěstují, době sklizně.

nový obrázek_1 Vědecké studie ukazují, že to může být jedna z nejúčinnějších látek, které pocházejí z rostlinných extraktů a zlepšují tak zdraví.
 Veratrol je jedním z našich čtyř převládajících výživových sprejů. Dnes lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví a vitality.
 Pokud hledáte bezpečný způsob, jak zabránit nachlazení, může být pravidelným cvičením, mírná aktivita je jistě vhodná, ale ne jediná účinná metoda.

 Cvičení zlepšuje vaši celkovou kondici, což může posílit váš imunitní systém.

 Cvičení "střední intenzity" může snížit počet nachlazení.
 Tento typ aktivity zahrnuje věci jako 20-30 minut chůze každý den, chodit do posilovny každý druhý den, nebo jezdit na kole s vašimi dětmi několikrát týdně.