Zdravý životní styl

Prášek z pomerančové kůry, extrakt z šípkového ovoce, extrakt z kořene marshmallow, extrakt z květů zimolezu, extrakt z květů heřmánku, extrakt z listů Uva Ursi, extrakt z máty peprné, extrakt z listů serra, extrakt z kůry buckhornu.

Zaměřte se na to, aby vámi vybrané doplňky byly kvalitní, obsahovaly potřebné látky, vitaminy i minerály. Nepodceňujete ani způsob jejich výroby. Měly by být zpracovávány šetrně, aby tělo bylo schopné využít všech živin, které obsahují.

Detoxikační bylinný čaj V tox . Podporuje činnost střev a správné trávení. Pomáhá při detoxikaci jater. Podporuje zdravý a klidný spánek. Podporuje přirozený proces. čištění tělaspolpráce

Zvyšuje imunitu.


Podstatné je, aby tělo získalo potřebné množství bílkovin, sacharidů, minerálních látek, i nenasycených mastných kyselin. Důležité je věnovat pozornost tomu, co kupujete.
V dnešní uspěchané době lidé přes den nestíhají dodržet vyvážený jídelníček, protože nemají čas nebo možnost připravit si plnohodnotné jídlo.

Třeba vám chybí zdravá, a přitom chutná snídaně či svačina. Věřte, že řešení existuje a my vám ho nabízíme.

Detoxikační bylinný čaj V tox je vynikající směs přírodních ingrediencí pocházejících z celého světa, které vytvářejí silný a silný čaj, který:
  • Podporuje přirozený vylučovací proces těla;
  • Podporuje pravidelnost a zdravý trávicí trakt; a Zlepšuje trávení a přirozené funkce moči.
  • ŽÁDNÉ PŘIDANÉ CHEMIKÁLIE
  • PŘÍRODNÍ SLOŽKY
  • IMUNUJTE ZVYŠOVÁNÍ KVALIT
 
Při použití se sadou produktů pro regulaci hmotnosti Prevail jsou vylepšeny synergické efekty V-TOX.
 

Vyvážený jídelníček? Nestíhám!

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

lemons-4529721_1920


Zdravý životní styl nemusí být pouze součástí motivačních citátů. Každému je lépe ve zdravém těle, které netrápí nadváha, celulitida, bolesti kloubů a další příznaky civilizačních chorob spojených s nesprávným životním stylem.

Chybné stravovací návyky, sedavé zaměstnání, přemíra stresu a nedostatek pohybu. To vše postupně vede k pocitům únavy, absence energie a nechuti udělat ve svém životě radikální změnu.

Ale i z tohoto začarovaného kruhu se dá vystoupit. Možná se k tomu právě chystáte, nebo jste to již udělali. V každém případě je dobré vědět, že existují velmi kvalitní doplňky stravy, které vám pomohou nastolit ideální rovnováhu, jež vaše tělo ocení.

  • Jednou z hlavních funkcí je odstraňování toxinů, které se v těle hromadí. Detoxikační proces usnadněný očištěním je tak důležitý, protože pomáhá udržovat zdravou rovnováhu ve vašem těle. Všichni naturopatičtí lékaři, se kterými jsme hovořili, považují toto očištění za skutečně klíčovou součást osobního zdraví a wellness.

Valentus Prevail V-tox

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

  • Odstranění toxinů a odpadu z těla může poskytnout řadu zdravotních výhod, včetně zvýšené energie, ale také optimalizace neurologických funkcí pro špičkový výkon. Další výhody dobrého produktu pro čištění tlustého střeva, jako je nový čaj Valentus V-TOX, pomáhají snižovat plyn a nadýmání a nabízejí pocit zastřihovače v oblasti břicha.

 

  • Jsme tak nadšení z tohoto nového přírůstku do produktové řady Valentus. Máme lidi, kteří vzorkují V-TOX, a posudky jsou více než povzbudivé. Toto je produkt, o který lidé žádali. 
  • Při použití se sadou produktů pro regulaci hmotnosti Prevail jsou vylepšeny synergické efekty V-TOX. Je to opravdu konečná očista tlustého střeva

Pokud se navíc rozhodnete podpořit zároveň i funkci vašeho metabolismu, pak se soustřeďte na spalovače, které obsahují přírodní extrakty z rostlin, takže nejen, že stimulují vaše spalování, ale dodají vám síly i v boji s únavou.