Proč posilovat střevní mikroflóru?

61n7qXzxcBL._SL1000_Proč posilovat střevní mikroflóru?  V našich střevech žije obrovské množství malých bakterií, hub, virů a prvoků. Správná mikroflóra má velkou spojitost s příjmem potravy a pohybem.

Velký vliv mají také různé léky a léčba různých nemocí.

Mikroorganismy v těle a ve střevech mají důležitou funkci, fermentují zbytky potravy, mění celulózu na cukry, pomáhají posilovat imunitu, chrání tělo před nárůstem patogenů a záněty.  

Pokud je střevní prostředí narušené, může docházet k alergiím, kvasinkovým infekcím, zánětům, celkovému oslabení imunity, rakovině střev.

Udržovat si střeva zdravé je důležité.

A to není vše, při užívání nápoje Prevail Breakthrough AM/PM dochází i k hubnutí. Stačí užívat 12 dní a budete se cítit lépe. Očista těla   tomu pomáhá, zbavuje tělo a střeva nečistot.  

 

Máte v pořádku zažívání ?  Mít v pořádku zažívání a zbavit se nečistot těla, po tom touží nejeden z nás. Prevail Breakthrough AM/PM je takový malý, pro někoho velký zázrak. V jednom sáčku najdete antioxidanty, probiotika, výživu pro střeva a zároveň nápoj na správnou redukci hmotnosti.

61wfH6wYfNL._SL1000_Dobré řešení, jak být fit a v pohodě, nemyslíte?

Výrobek obsahuje bakterie potřebné pro správnou funkčnost střev, posiluje mikroflóru a zlepšuje metabolismus. Dokonce má dobrý vliv na problém s intoleranci laktózy.  Nápoj na Očista těla si můžete vybrat, na den nebo noc. Skvělá pomoc při poruchách trávení nebo při kvasinkových infekcích.

Prevail Breakthrough co v produktu najdete?  V nočním produktu najdete výtažek z ostropestřce mariánského, který je úžasným čističem, chrání játra, pomáhá k regeneraci, chrání tělo před záněty, infekcemi, pomáhá odstraňovat toxiny z těla ven. Má výborný vliv na regeneraci cév, pomáhá proti křečovým žilám, zmírňuje následky chemoterapie.

Prevail Breakthrough AM/PM obsahuje přírodní látky, výtažky z ovoce a zeleniny (např. černý rybíz, moruše, jablko, chřest, banán, brokolice, borůvky, kantalup, mrkev, celer, třešně, kiwi, kumquat, citrón, liči, mango, pomeranč, mučenka, papája, hrách, pomelo, broskev, ananas, švestka, granátové jablko, dýně, maliny, červená řepa, hrozny, grapefruit, špenát, kukuřice, cukrová třtina, mandarinky, rajčata a další), vitamín C, výtažky z bylin.

BREAKTHROUGH PŘÍRODNÍ ZÁZRAK ENERGIE, Očista těla

 


 
     
 
 

Prevail Breakthrough AM / PM-  jsou dva jednoduché recepty, které se používají ráno a večer. Díky tomuto produktu budete fit, zdraví a šťastní po celý den. Receptura, která je dočasně zdrojem antioxidantů a probiotik, které mění střevní flóru. 

 • Přírodní potravina a účinný nápoj určený k Očista těla ikaci těla a dosažení zdraví.
 • Podporuje přirozené úrovně kvasinek.
 • Může zlepšit absorpcí živin v těle.
 • Může posílit metabolismus.
 • Čtvrtletní program (každých 90 dní) je navržen pro snadné použití pokud nastolení optimálního
 

 

  

 •  

  Černá pečená káva co vás dostane do kondice
   
  Černá pečená káva co vás dostane do kondice

   Lahodná černá pečená káva. Člověk by si řekl, že je káva něčím naprosto banálním. Že je to surovina, již leda tak zalijeme horkou vodou a případně osladíme a přidáme podle chuti smetanu či ...


  ZDRAVÍ A ŽIVOTNOST!

     ZDRAVÍ A ŽIVOTNOST!       ZDRAVÍ NIKDY NEPOSKYTUJE DOBRÉ!   S produkty Valentus ...

  Společnost Valentus
   
  Společnost Valentus

  V latině slovo „Valentus“ znamená „zvítězit“, definované jako prokazatelně nadřazené v síle, moci a vlivu. Uvědomujeme si, že jsme nemohli vybrat vhodnější jméno pro společnost, která se snaží b...

   

   

  Redukce váhy není snadný úkol.
   
  Redukce váhy není snadný úkol.

  černá pečená káva Není žádným tajemstvím, že redukce váhy není snadný úkol, a proto s ním každý den bojují miliony lidí. Chceme, aby to bylo mnohem snazší, 


  Cítit se dobře, je normální.
   
  Cítit se dobře, je normální.

  Valentus   černá pečená káva je lahodný nápoj pro energii, hubnutí a imunitu. Někteří lidé na celém světě zažívají nový druh zdraví, vitalitu a vytrvalost díky .Je skvělá pro vaše tělo, dosahuje vý...

   
  Káva co Vás dostane do kondice

   

  Europa Joe pečená káva, co Vás dostane do kondice Káva se schopností redukci váhy s neurologickým cílením Pomáhá v mozku vypnout touhy Vašeho žaludku Logické řešení kontroly hmotnosti &n...

  Úžasné výsledky - černá pečená káva

   Lahodná černá pečená káva  získáte úžasné výsledky, ale také si zamilujete tuto lahodnou černou pečenou kávu. Doplněk stravy s podmanivou chutí černé pečené kávy, která si vás získá...