Podporuje vlastní přirozenou schopnost těla detoxikovat se

Zdraví máme jen jedno, proto se snažíme pečovat o naše tělo a dodávat mu látky, které potřebuje. M.O.R.E. Detox pomáhá udržovat tělo čisté a v rovnováze, aby mohlo využívat svůj plný potenciál.

Alkalizující koncentrát ukrytý v lahvičce s kapátkem má černou barvu, nemá žádnou chuť ani zápach, ale vaši vodu dokáže opravdu „vylepšit“. Jeho užívání vás navíc bude bavit, protože rozpouštění tohoto černého zázraku ve sklenici vody je velmi efektní. 

Za objevení těchto zázračných molekul získal tým chemiků v roce 1996 Nobelovu cenu za chemii.

V současné době je výzkum vlastností a metod přípravy fullerenů velmi intenzivně studován na řadě vědeckých institucí po celém světě.

Fullereny jsou zatím stále velmi drahé a jejich výroba časově náročná, nicméně jsou velkým příslibem do budoucnosti a již nyní jsou dostupné ve specializovaných detoxikačních doplňcích. 

Prevail MORE Detox

 
1 790 Kč

detoxPodporuje vlastní přirozenou schopnost těla detoxikovat se Podporuje imunitní a kardiovaskulární systém Zvyšuje energii a zrychluje metabolismus Podporuje zdravé pH v těle Super antioxidant   

Podporuje zdraví střev .Rovnováha elektrolytů.  Prevail MORE Detox V kombinaci s detoxikačním aktivním uhlím a minerálním antioxidantem Carbon-60 je MORE + Detox formulován pro celkovou mineralizaci těla, kyslíku, omlazení a dodávání elektrolytů. 

Objednávka po telefonu  775 054 870  nebo přes formulář zde 

Objednávka bude realizována přes výrobce Valentus nebo múžete i sami zde v odkazu https://www.valentus.com/cernapecenakava