Odříkání oblíbených jídel a pravidelné cvičení

Odříkání oblíbených jídel a pravidelné cvičení

Každý kdo se někdy pokoušel shodit nějaké to přebytečné kilo ví jak těžké to je. Odříkání oblíbených jídel a pravidelné cvičení chce nejen odhodlání ale i pevnou vůli.

šťáva-1271881_1920

Pokud přesto ručička na váze jde dolů velmi, opravdu velmi pomalu většina z nás s tím přestane.

přírodní složení

Naštěstí existuje Previall , osvěžující nápoj, který vám v hubnutí může výrazněji pomoci. Nápoj s příjemnou tropickou chutí je složen z čistě přírodních přísad, které podporují hubnutí.

  • inulinového vláknina - snižuje pocit hladu, reguluje hladinu cukru v krvi, zlepšuje trávení udržuje zdravou střevní mikroflóru a má i detoxikační účinky. Zbaví organismus toxinů a těžkých kovů.
  • přírodní kofein - dodává energii a vitalitu, snižuje pocit únavy
  • GarciniaCambogia - obsahuje HCA (kys. Hydroxycitronová), která podporuje štěpení tukových buněk, čímž napomáhá organismu snadněji získávat energii z tuků.
  • rýžové otruby - proteiny, které rýžové otruby obsahují snižují hladinu cholesterolu, zlepšují trávení, zlepšují cirkulaci krve, udržují hladinu cukru v krvi v optimální hodnotě a zmírňují pocit únavy.
  • syrovátkový protein - zdroj bílkovin, které jsou při hubnutí důležité. Protože bílkoviny déle tráví oddaluje pocit hladu, tělo na jejich strávení spotřebuje více energie (než na strávení cukrů) čímž se zrychlí i metabolismus.
  • extrakt z malinového ovoce - malinové ovoce obsahuje množství antioxidantů, které zabraňují poškozování buněk organismu. Právě při hubnutí a štěpení tukových buněk se množství volných radikálů může zvýšit, proto je dobré sáhnout po antioxidantů, které volné radikály zachytí a zneutralizují.
  • chrom - chromiumpicolinate zlepšuje využití cukrů v krvi čímž snižuje chuť na sladké a zároveň přispívá k udržení optimální hladiny cukru v krvi.

 

Kde koupit 

 

oranžová-3992583_1920