Nedokážete si představit den bez dobré šálku kávy?

Nedokážete si představit den bez dobré šálku kávy?   Europa Joe pečená káva

Vidina její lahodné vůně a chuti vás vytáhne z postele . Šálek kávy vás nakopne odpoledne a šálek kávy s přáteli padne vhod i na odreagování se po náročném dni. Co ale řeknete na kávu, která v sobě skrývá všechny výše zmíněné benefity plus pomůže vám zhubnout? 

Káva na kontrola hmotnosti

bezejmenýPokud si každý den dopřejete kávu s cukrem a mlékem či šlehačkou o nápoji, který vám pomůže shodit nadbytečná kila nemůže být ani řeči. Pokud ale sáhnete po pečené kávě EuropaJoe mluvíme už o nápoji, který vám s  kontrolou hmotnosti   pomůže . A nejen s ním

Pečená káva Europa Joe


Kávu si dá každý hlavně proto, že obsahuje kofein, který má na organizmus povzbuzující účinky. V kávě EuropaJoe najdete kofein také, ale ne ledajaký.

Kofein Anhydrous (bezvodý kofein)

kofein a bezvodý kofein mají stejné chemické složení, rozdíl je pouze v jejich formě. Bezvodý kofein se získává dehydratací rostlin a zrn, které obsahují kofein. Dalšími chemickými procesy se získává kofein, který známe pod názvem kofein anhydrous (bezvodý). A protože je tento kofein koncentrovanější tak je i účinnější.

Kofein a kontrola hmotnosti

Kofein ovlivňuje hlavně neurotransmiterů (přenašeče nervových vzruchů). Tyto látky přenášejí informace z mozku do organismu a opačně. Na základě těchto informací se cítíme ospale nebo se probouzíme, cítíme hlad nebo sytost apod. Kofein ovlivňuje několik neurotransmiterů a jeho účinek se projevuje:

  • snižuje chuť k jídlu - vysílá mozku signály, že nejsme až tak velmi hladoví
  • zvyšuje lipolízu (štípání tukových buněk) - tukové buňky se začnou štěpit a přeměňovat na energii
  • zvyšuje metabolismus - přijatá energie se v organismu nepromění na tuky ale zůstává jako energie, která se může uvolnit ve formě tepla. To je jeden z hlavních důvodů, proč nás káva probere a dodá nám energii.

 

V kávě EuropaJoe najdete koncentrovaný kofein, který je oproti běžnému kofeinu mnohem účinnější. Bezvodýkofeín ale není jediná látka, kterou tato speciální káva obsahuje

  • L-Tyrosin -aminokyselina, která snižuje chuť k jídlu, podporuje tvorbu dopaminu a nonadrenalínu čímž zlepšuje náladu a předchází depresím a pocitům úzkosti a příznivě ovlivňuje hypofýzu, nadledvinky a štítnou žlázu.
  • Chroniumpicolinate - tato složka udržuje optimální hladinu cukru v krvi, snižuje hladinu cholesterolu a potlačuje chuť na sladké.

 

Důkladně vybrané složky   dělají z této kávy výborného pomocníka v  boji s nadbytečnými kily . Nemusíte se vzdávat šálky svého oblíbeného nápoje a zároveň můžete udělat něco pro své zdraví a lepší figuru.

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870