Nedokážete si představit den bez dobrého šálku kávy?

Nedokážete si představit den bez dobré šálku kávy?   Europa Joe pečená káva

Vidina její lahodné vůně a chuti vás vytáhne z postele . Šálek kávy vás nakopne odpoledne a šálek kávy s přáteli padne vhod i na odreagování se po náročném dni. Co ale řeknete na kávu, která v sobě skrývá všechny výše zmíněné benefity plus pomůže vám zhubnout? 

Káva na kontrola hmotnosti

bezejmenýPokud si každý den dopřejete kávu s cukrem a mlékem či šlehačkou o nápoji, který vám pomůže shodit nadbytečná kila nemůže být ani řeči. Pokud ale sáhnete po pečené kávě EuropaJoe mluvíme už o nápoji, který vám s  kontrolou hmotnosti   pomůže . A nejen s ním

Pečená káva Europa Joe


Kávu si dá každý hlavně proto, že obsahuje kofein, který má na organizmus povzbuzující účinky. V kávě EuropaJoe najdete kofein také, ale ne ledajaký.

Kofein Anhydrous (bezvodý kofein)

kofein a bezvodý kofein mají stejné chemické složení, rozdíl je pouze v jejich formě. Bezvodý kofein se získává dehydratací rostlin a zrn, které obsahují kofein. Dalšími chemickými procesy se získává kofein, který známe pod názvem kofein anhydrous (bezvodý). A protože je tento kofein koncentrovanější tak je i účinnější.

Kofein a kontrola hmotnosti

Kofein ovlivňuje hlavně neurotransmiterů (přenašeče nervových vzruchů). Tyto látky přenášejí informace z mozku do organismu a opačně. Na základě těchto informací se cítíme ospale nebo se probouzíme, cítíme hlad nebo sytost apod. Kofein ovlivňuje několik neurotransmiterů a jeho účinek se projevuje:

  • snižuje chuť k jídlu - vysílá mozku signály, že nejsme až tak velmi hladoví
  • zvyšuje lipolízu (štípání tukových buněk) - tukové buňky se začnou štěpit a přeměňovat na energii
  • zvyšuje metabolismus - přijatá energie se v organismu nepromění na tuky ale zůstává jako energie, která se může uvolnit ve formě tepla. To je jeden z hlavních důvodů, proč nás káva probere a dodá nám energii.

 

V kávě EuropaJoe najdete koncentrovaný kofein, který je oproti běžnému kofeinu mnohem účinnější. Bezvodýkofeín ale není jediná látka, kterou tato speciální káva obsahuje

  • L-Tyrosin -aminokyselina, která snižuje chuť k jídlu, podporuje tvorbu dopaminu a nonadrenalínu čímž zlepšuje náladu a předchází depresím a pocitům úzkosti a příznivě ovlivňuje hypofýzu, nadledvinky a štítnou žlázu.
  • Chroniumpicolinate - tato složka udržuje optimální hladinu cukru v krvi, snižuje hladinu cholesterolu a potlačuje chuť na sladké.

 

Důkladně vybrané složky   dělají z této kávy výborného pomocníka v  boji s nadbytečnými kily . Nemusíte se vzdávat šálky svého oblíbeného nápoje a zároveň můžete udělat něco pro své zdraví a lepší figuru.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení