FAQ

V společnosti Natural Weight Loss Drinks jsme partnery  přirozené řady produktů od společnosti Valentus se sídlem v USA. Níže naleznete nejčastěji kladené dotazy týkající se produktů plus objednání a dodání. Pokud máte dotaz, který není uveden níže, kontaktujte nás na naší stránce Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Nahrazují nápoje Valentus jídla?

Ne, produkty Valentus Prevail jsou funkční nápoje, každý pro jiný účel. Optimum Coffee, Cocoa a Prevail Trim jsou produkty na hubnutí, ale nenahrazují jídlo.

Kolik kofeinu je v převládajících nápojích?

Optimální káva = 100 mg
SlimRoast Coffee = 120 mg
Trim = 50 mg
Immune Boost = 0 mg
Energy = 80 mg

Budu zhubnout díky produktům, které převažují?

Výsledky se liší v závislosti na osobě, která pije produkty Valentus Prevail, ale mnoho lidí vidí skvělé výsledky. * Podívejte se na některé z referenčních obrázků .

Mohu si pořád dát pravidelnou kávu?

Tak určitě! Ale s Optimem je méně více. Pravděpodobně zjistíte, že poté, co jste měli 1 Optimum Coffee, možná nebudete chtít další. Pokud si stále přejete pravidelnou kávu, ujistěte se, že máte Optimum jako první, pak pokračujte v pravidelné kávě, pokud máte chuť. Stejně jako u všech kofeinových nápojů to nepřekračujte. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte svého lékaře.

Musím cvičit?
Cvičební plán je vždy dobrý nápad a pomůže vám dosáhnout skvělých výsledků, není však nutné hubnout programem 12 v 24. Řekněme si to tímto způsobem. Není třeba jít do posilovny a cvičit se hloupě. Jemný každodenní procházka, dokonce i na běžícím pásu. Vezměte schody místo výtahu. Možná začněte něžná protahovací a dechová cvičení, která jsou také skvělá pro tělo i mysl!
Musím jít na speciální dietu?
Ne! Nejlepší na produktech Valentus je to, že nemusíte měnit stravu. Vždy je dobré rady omezit nezdravá jídla tak, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků. Pití SlimRoast nebo Trim by mělo trochu snížit chuť k jídlu a pomoci zabránit zbytečnému občerstvení. Měli byste zjistit, že jíte méně, což vám pomůže s řízením hmotnosti. *
Jsou produkty Valentus bezlepkové?
ANO! Všechny naše nápoje Prevail jsou bez lepku, bez GMO, bez pesticidů a bez chemikálií. Jsou také Veganští přátelští!
Musím tyto výrobky vzít na celý život?

Valentus může pomoci mnoha lidem při hubnutí / řízení, energii, libido, zaměření a duševní čistotu, kontrolu chuti k jídlu, spánek, trávení a celkové imunitní zdraví. Udělat z produktů Prevail © součást každodenního života je možnost, kterou mnoho lidí využije k získání celoživotních výhod, které produkty Valentus poskytují. Jakmile zhubnete, kterou chcete, můžete si každý den vybrat kávu nebo oříznout kvůli údržbě. Někteří lidé dávají přednost používání produktu Immune denně. Volba je na tobě.

Lze produkty Prevail © užívat během kojení / kojení / kojení?
Poraďte se se svým lékařem nebo akreditovaným lékařem. Vzhledem k termogennímu účinku přípravků Prevail © SlimROAST a Prevail © TRIM se nedoporučuje ke konzumaci kojícími matkami nebo nastávajícími matkami.
Jak se cítím při užívání SlimRoastu?

Každý člověk bude reagovat na nápoje Valentus jinak. Zejména u kávy SlimRoast Optimum si většina lidí všimne potlačené chuti k jídlu, zvýšeného zaměření a bdělosti. Pokud se vám zdá příliš silné začít, zkuste jen 1/2 naběračka na několik dní a využijte plné naběračky, abyste získali plné výhody.

Je v nápojích Valentus cukr?
Všechny nápoje Valentus se vyrábějí se 4 gramy nebo méně organického třtinového cukru. Káva SlimRoast má méně než 1 gram, Trim má méně než 1 gram, Immune Boost má 3,5 gramy a energie má 4 gramy.
Jak mám vyrobit některou z káv Valentus?
Nejprve přidejte do šálku trochu studené vody, poté přidejte kávu Optimum nebo Slimroast, doplňte horkou vodou. Pokud k kávě přidáte nejprve vroucí vodu, poškodí některé byliny a ovlivní jejich účinnost. Zamíchejte a pijte! Kávy SlimRoast & Optimum jsou nejúčinnější, když si užíváte černou. Pokud dáváte přednost smetaně / mléku a cukru, zkuste použít živé sladidlo sladidla a přejít na nemléčné výrobky, jako je mandlové nebo kokosové mléko.
Mohu pít alkohol, když beru produkty Valentus?
Ano, při konzumaci produktů Valentus je bezpečné konzumovat alkohol. Všechny ingredience jsou všechny přírodní a bezpečné.
Jaký je rozdíl mezi preferovaným zákazníkem a nezávislým zástupcem společnosti Valentus?

Jakýkoli z produktů si můžete objednat jako preferovaného zákazníka a získat zvýhodněnou velkoobchodní cenu. Pokud však zaplatíte jednorázový členský poplatek ve výši 20 $, okamžitě si zajistíte pozici v programu odměn společnosti Valentus. Obdržíte 7 samostatných webů, které můžete propagovat, a ihned začít získávat další peníze. Když na zákazníky odkazujete na své webové stránky, aby si zakoupili produkt nebo se k vám připojili jako nezávislý zástupce společnosti Valentus, abyste získali odměny, máte nárok na zaplacení. Přečtěte si více o programu odměn Valentus a staňte se zástupcem .

Potřebujete měsíční věrnostní nákup?
S měsíčním věrnostním nákupem nemusíte být každý měsíc nastaveni. Doporučujeme vám však každý měsíc zvolit datum pro přijetí nového produktu, abyste zajistili, že vám nedojde. Neexistuje žádná smlouva a můžete kdykoli změnit své měsíční datum nebo výběr produktu. Můžete dokonce zrušit svou autoship a začít nový s více či méně krabicemi / produkty.
Musím zrušit měsíční nákup věrnosti, jak?
Přihlaste se ke svému účtu na adrese www.Valentus.com/login
Zadejte své uživatelské jméno a heslo pro ČLEN (bez mezer a malých a velkých písmen). Obvykle křestní jméno a příjmení. Pokud si nepamatujete své informace, klikněte na NÁPOVĚDA a Valentus vám pošle e-mail.
Klikněte na Měsíční nákup věrnosti
Najděte svoji AKTIVNÍ měsíční objednávku a vyberte ZRUŠIT.
Pokud potřebujete pomoc, pošlete e-mail na adresu @ valentus.com
Jsou moje údaje o kreditní kartě bezpečné?
Ano, neposkytujete informace o vaší kreditní kartě pomocí metody Fast Weight Loss Coffee Diet. Při objednání budete přesměrováni na zabezpečený web společnosti Valentus Corporate, kde zadáte informace o své kreditní kartě. Je zde veden na vašem účtu a není zaznamenán. Vaše informace jsou 100% bezpečné a bezpečné.
Jak získám produkt Valentus zdarma?
Každý má rád bezplatné výrobky správně! Pokud jste preferovaným zákazníkem, můžete každý měsíc vydělat svůj produkt zdarma. Vše, co musíte udělat, je požádat dva přátele, aby si objednali produkt z vašeho Valentus ID. Jednoduše jim dáte své identifikační číslo a web. Zadají vaše identifikační číslo a pokud se zaregistrují s měsíčním věrnostním nákupem, vaše další objednávka je ZDARMA! Chcete-li získat tuto výhodu, musíte se ujistit, že jste si nastavili vlastní měsíční věrnostní nákup. Nezapomeňte však můžete zrušit kdykoli!
Odkud jsou produkty vyrobeny a odeslány?
Produkty Valentus jsou formulovány a dodávány z Utahu v USA.
Odesíláte mimo Severní Ameriku?
ANO! Valentus se dodává do více než 65 zemí po celém světě. Chcete-li zjistit, zda se dodávají do vaší země, použijte pole rozevíracího seznamu Země na stránce objednávky. Poštovné a daně se budou lišit v závislosti na zemi, ze které objednáváte.
Proč byl můj poplatek z kreditní karty vyšší než cena online?
Všechny ceny jsou uvedeny v USD, takže pokud pobýváte v zemi mimo USA, bude na vaši kreditní kartu účtován směnný kurz pro daný den. Existují také příslušné daně pro vaši zemi, provincii nebo stát, jakož i poplatek za dopravu. Jakmile se přihlásíte ke svému účtu, najdete účtenku v HISTORII OBJEDNÁVKY.

 

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

 

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus
.

Často kladené otázky

V společnosti Natural Weight Loss Drinks jsme partnery  přirozené řady produktů od spo...