• 1 z 2

Prevail eMulin® C (Control) je celosvětově první Carbohydrate Manager

Vegan produkt pro úpravu hladiny cukru v krvi, působí jako prevence zánětů kloubů vč. antioxidantů.

 Patentovaná směs ingrediencí na přírodní bázi, je výsledkem výzkumu nominovaného na Nobelovu cenu a je formulována speciálně pro optimální hospodaření s cukrem a podporu (výrobce byl nominován na Nobelovu cenu)


Nový obrázek_2

2 100 Kč
Značka Valentus
Kategorie Produkty
Zvolte variantu
EMULIN C Kód produktu 261/1 M -: 1 balení ( 24 ks) Pouze pro přihlášené
Můžeme doručit do: 21.6.2022
2 100 Kč
 

Prevail emulin C  1. manažer uhlohydrátů na světě. Snižuje negativní účinky cukru v krvi .Pomáhá regulovat krevní tlak .Snižuje riziko cukrovky. Prevence zánětu kloubů.Obsahuje antioxidanty .Může napomoci s úpravou váhy Vegan.

Věděli jste, že průměrný člověk spotřebuje 90 kg cukru na rok? To je obrovský nárůst od roku 1905, kdy to bylo přibližně 2,7 kg ročně. Výsledek?
Velké zdravotní problémy. Strava plná cukrů může vést k cukrovce, lupusu, srdečním onemocněním, obezitě, mozkové mrtvici a dalším, které mohou mít toxické (a někdy fatální) účinky.

Proč?
Protože uhlohydráty jako cukr mohou zvýšit zánět v těle a tento zánět se může stát hlavní příčinou některých škodlivých onemocnění.
Prevail eMulin C (Control) je první manažer uhlohydrátů na světě. Patentovaná směs přírodních ingrediencí je výsledkem výzkumu nominovaného na Nobelovu cenu a je vytvořena speciálně pro optimální správu a podporu cukru.Prevail emulin C - Fit company

Složení:

Výtažky ze slupek hroznového vína, výtažky ze slupek cibule, výtažky ze zrrn zelené kávy minus kofein.

Návod:
Pro maximální výsledek užívejte 2 tablety 3x denně. Dodržujte pitný režim.
Udržujte mimo dosah dětí! Neobsahuje lepek, bez chemických látek a glutamátů. Není vhodné pro těhotné. Pokud kojíte nebo užíváte nějaké léky,Poraďte se s lékařem před použitím. V případě jakýchkoli nežádoucích účinků přestaňte používat tento produkt a poraďte se svým lékařem.

PŘEDSTAVUJEME PREVAIL EMULIN

Valentus Prevail eMulin ™ je přírodní patentovaná směs 3 ingrediencí, které v synergii významně snižují negativní účinky sacharidů a dodávají energii po celý den.

Byl vyvinut dvojnásobným vědcem nominovaným na Nobelovu cenu, Dr. Joe Ahrens. Často říká, že kdyby byl eMulin ™ objeven před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“. Moderní zpracování potravin zbavilo některé sloučeniny naší stravy. Je třeba je doplnit - 500 mg přípravku Valentus Prevail eMulin ™ to poskytuje.

 

Většina chorob je dnes klasifikována jako zánětlivá onemocnění. Problémy s trávením, nedostatek energie, srdeční choroby, astma, kožní poruchy, alzheimerova choroba, nezvládnutelný přírůstek hmotnosti, artritida. Každý trpí do určité míry chronickým zánětem. Ale proč? Co je příčinou této zdravotní epidemie?

CUPRIT

Prostřednictvím zpracování potravin a inženýrství za posledních 100 let jsme nevědomky zbavili naše potraviny dříve neobjevených, kritických sloučenin. Tyto sloučeniny je nyní nemožné získat prostřednictvím stravy.eMulin doplnit fakta.png

Náš průlomový objev je oslavován jako průkopnický. Sloučeniny, které měly být přijímány téměř vším, co jíme. Sloučeniny, které jsou nyní ztraceny naší stravou. Chybějící odkaz na vaše zdraví. Objev, který otočí celé odvětví na hlavu.

Proč máme dva produkty Emulin?

To je práce Dr. Joe Ahrense, která vedla k jeho nominaci na Nobelovu cenu. Zjistili, že tyto sloučeniny v různých poměrech mají různé účinky na tělo. Proto hovořil o složení mozku a způsobu jejich podávání, poměru, v jakém působí na vaši hladinu cukru v krvi, na způsob, jakým rozkládáte škrob, a na váš energetický metabolismus. Poměry jsou tedy různé a mají různé účinky.

Nyní, když jste řekli, že pokud jste měli vzít C a vzali a M, neexistuje žádný skutečný problém. Problém je v tom, že několik diabetiků, kteří by měli užívat C, užívalo M a několik dní může být jejich hladina cukru v krvi o něco vyšší, což by je mohlo rozladit. Proto doporučujeme C pro lidi se zdravotními problémy, jako je cukrovka, hypertenze, cholesterol a M pro ty, kteří mají jen problémy s energií a chtějí pracovat na obezitě, ale oba velmi silně působí v protizánětlivých prostředcích a snižují zánět.

BOJOVNÍK PROTI CUKRU


Je vhodný úplně pro všechny, hlavně pro ty co mají  Cukrovku.  Třeba 2.typu  

Ale Emulin C jako jediný produkt, mohou i děti, těhotné a kojící

 Je výborný samotný nebo v kombinaci s kávou nebo tabletami 24/7, protože my co nejsme diabetici také rádi mlsáme ale nechceme aby se v nás hromadil cukr

EMULIN vyvinul Dr. Joseph Ahrens, dvojnásobný kandidát Nobelovy ceny. Často říká, že pokud by byl EMULIN objeven již před 50 lety, byl by klasifikován jako „vitamin“.

Emulin "M" byl vytvořen tak, aby byl silnější, se zacílením na řízení energie během dne, ale neměly by jej užívat osoby s vysokou hladinou cukru v krvi a vysokým tlakem. Je to proto, že "M" způsobuje únik glukózy z tukové tkáně  více energie a méně tuku


Emulin "C" je původní vzorec složení. Písmeno C je od slova Control = kontrola. Je skvělý pro všechny. "Manažer" sacharidů, který si může vzít kdokoliv a hlavně ho všichni potřebujeme. Ti, co mají problémy s vysokou hladinou cukru v krvi a vysoký krevní tlak, ti MUSÍ užívat "C"!

 

Tento produkt se zasílá výhradně od výrobce společnosti Valentus. V České distribuci nelze prodávat.  Po objednání vás budeme kontaktovat telefonicky a pomužeme s objednávkou.

Cena je i s dopravou a DPH. Dodání cca. do 21 dní.  Bude vám vytvořena registrace u výrobce společnosti Valentus kde naleznete odakz na DHL a spousty dalších možností jak ušetřit na produktech až 45% 

nebo objednejte od výrobce hned     Nový obrázek_2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: