The Chocolate Weight Loss Diet

dieta na hubnutí čokolády

Dieta na hubnutí čokolády

Optimální kakao pro konečnou dietu na hubnutí čokolády!

Milenci čokolády Radujte se, nyní máte dietu na hubnutí čokolády a pijete přírodní čokoládový nápoj!

Jeden z nejchutnějších pochoutek všech dob se stal nejchutnějším fórem pro správu váhy na světě. S kakaem pocházejícím z nejskvělejších kakaových bobů na planetě a vědecky formulovaným tak, aby nejen ochutnal úžasné, ale aby skutečně pomohl potlačit vaši chuť k jídlu.

Slimroast Optimum Cocoa se nazývá „Jedním z nejlépe střežených tajemství, která řídí hmotnost!“

Mnoho našich zákazníků nyní přidává Optimum Cocoa jako alternativní nápoj k Optimum Coffee v našem dietním programu Optimum Coffee. Jeden den káva další čokoláda nebo ranní káva pm čokoláda! Nejen, že je to čistá shovívavost, ale také pomáhá ve vašem rozpočtu.

Čokoládová strava je ideální pro každého, kdo prostě miluje čokoládu! Můžete si dopřát a přitom získat výsledky hubnutí. 

Chocolate Weight Loss Diet Pricing & Ordering

Kliknutím na „Koupit“ se dostanete přímo na bezpečnou stránku objednávky na webu Valentus.
UPOZORNĚNÍ: Všechny ceny a objednávky jsou v amerických dolarech - poštovné a prodejní daně nejsou zahrnuty.

Podrobné informace o nápoji Optimum Cocoa Drink naleznete na následující stránce kliknutím na níže uvedený odkaz:

SlimRoast Optimum Cocoa

1. NÁPOJTE JEDEN SLIMROAST OPTIMUM COCOA PŘED BREAKFAST
Pijte 1 Optimum Cocoa první věc ráno, 15-30 minut před snídaní. Nepoužívejte tradiční mléčné výrobky ani cukr. Pokud je to žádoucí, nahraďte jej mandlovým nebo kokosovým mlékem a oslaďte stevií nebo výtažkem z guavy.

2. NÁPOJE JEDNOHO KOŠÍKU PŘED DINNEREM
Vypijte 1 optimální kakao odpoledne 30–60 minut před večeří. Pokud cítíte citlivost na přírodní složky, jednoduše začněte používat 1/3 až 1/2 odměrky a v následujících dnech a týdnech postupně zvyšujte.

Zaznamenejte svou počáteční hmotnost a počáteční měření a zaznamenávejte je každý den ve stejnou dobu. Někteří lidé také rádi pořizují několik fotografií svého výchozího těla, aby sloužili jako motivace. Fotografujte přímo z boku a ze strany. Toto je pouze pro váš osobní záznam. Nezapomeňte také vypít hodně vody - 8 až 12 sklenic denně. Toto je kritická součást každé cesty k hubnutí. *

Produkty Valentus jsou formulovány a dodávány z Utahu v USA. Valentus se dodává do více než 65 zemí po celém světě. Chcete-li zjistit, zda se dodávají do vaší země, použijte pole rozevíracího seznamu Země na stránce objednávky. Poštovné a daně se budou lišit v závislosti na zemi, ze které objednáváte.

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web Natural Weigh tLoss Drinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus.