Basic Diet Plan

základní strava

Základní dietní plán

Pijte Optimum Coffee, Tropical Trim nebo Optimum Cocoa

Základní dietní plán, pití nápojů na hubnutí dvakrát denně.

   Snadné sledování s rychlými účinnými výsledky *
   Skvělé pro lidi, kteří chtějí jen jeden druh nápoje na hubnutí.
   Do aktuálního dietního plánu lze přidat buď nápoj.
   Všechny chutnají lahodně a mají silný vzorec hubnutí.

 

Základní dietní plán je určen pro ty z vás, kteří dávají přednost jen jednomu druhu nápoje na hubnutí za den. Pro milovníky kávy máme Optimum Coffee, pro kohokoli, kdo miluje „odšťavňování“, je nápoj Tropical Trim pro vás a pro naše milovníky choc, Optimum Cocoa, který má stejnou základní složení jako káva pro vás. 

Všechny tři produkty mají vzorec powerhouse, který vám pomůže zhubnout, takže se opravdu jedná o osobní preference a vkus. Můžete si vybrat, zda pijete jen jeden nápoj denně, nebo pít kávu, zastřihnout nebo kakao ráno a 30 minut před večerním jídlem / večeří.

Základní ceny a objednávka dietního plánu

Kliknutím na „Koupit“ se dostanete přímo na bezpečnou stránku objednávky na webu Valentus.
UPOZORNĚNÍ: Všechny ceny a objednávky jsou v amerických dolarech - poštovné a prodejní daně nejsou zahrnuty.

Podrobné informace o každém produktu najdete na následujících stránkách kliknutím na následující odkazy:
Informace o

1. Pijte jednu kávu, vyžírejte nebo kakao před snídani Pijte 1 Kávu, zastřihněte nebo kakao první věc ráno, 15-30 minut před snídaní. Do kávy nepřidávejte tradiční mléčné výrobky ani cukr. Pokud je to žádoucí, nahraďte jej mandlovým nebo kokosovým mlékem a oslaďte stevií nebo výtažkem z guavy. Pokud cítíte citlivost na přirozeně se vyskytující kofein, začněte jednoduše používat 1/3 až 1/2 odměrky (nebo držet Trim) a v následujících dnech a týdnech postupně zvyšujte.

2. Pijte JEDNU KÁVU, OŘECHY NEBO KOKOSU PŘED VEČEREM - (pokud máte dvě nápoje denně) Pijte 1 kávu, oříznutí nebo kakao odpoledne 30–60 minut před večeří. 

Zaznamenejte svou počáteční hmotnost a počáteční měření a zaznamenávejte je každý den ve stejnou dobu. Někteří lidé také rádi pořizují několik fotografií svého výchozího těla, aby sloužili jako motivace. Fotografujte přímo z boku a ze strany. Toto je pouze pro váš osobní záznam. Nezapomeňte také vypít hodně vody - 8 až 12 sklenic denně. Toto je kritická součást každé cesty k hubnutí. *

Produkty Valentus jsou formulovány a dodávány z Utahu v USA. Valentus se dodává do více než 65 zemí po celém světě. Chcete-li zjistit, zda se dodávají do vaší země, použijte pole rozevíracího seznamu Země na stránce objednávky. Poštovné a daně se budou lišit v závislosti na zemi, ze které objednáváte.