Prevail Max

Kód: 79
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2021

Koupit od ýrobce

Prevail MAX™  Spray

Na mikroskopické úrovni lidských buněk zvyšuje Valentus Prevail MAX vstřebávání živin a podporuje zdravý výkon buněk - nutriční průlom pro vaše buňky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Prevail MAX™  Spray

Prevail Max je průlom ve výživě, který pomáhá vašemu tělu plně využít přírodních živin v potravě a pití, které konzumujete. Toho je dosaženo díky rychlému zvýšení vnitřního tlaku v krevních buňkách, který urychluje vstřebávání v celém těle a dává vám více energie a celkového zaměření…. Vše z několika sprejů z praktického rozprašovače.

Previal Max Directions

Když používáte PrevailMAX ™, budete cítit více energie a schopnost zaostřit jako nikdy předtím. Nastříkejte 4krát pod jazyk, 3x denně. Před jakýmkoli z vašich nápojů s přirozenou hmotností hubněte vždy přibližně 5 minut. Prevail Max Spray má krásnou mátovou chuť.

převažují maximální sprej
Převažujte Max

Jak přípravek Prevail Max funguje?

Jednou z nejdůležitějších vlastností zdravé červené krvinky je její schopnost udržovat maximální hydrataci nebo to, co se také nazývá osmotický tlak.

Pod mikroskopem je tato základní charakteristika podobná plně nafouknutému basketbalu. Buňka se stane kulatou a pevnou.

Elektromagnetické nabíjení článků zvyšuje jejich osmotický tlak. Tím se vyvolá rychlá hydratace buněk a schopnost nést kyslík, vitamíny a minerály do buněk.

 
 
 • Valentus Prevail MAX Spray je super nabitá , patentovaná směs nano (stopových) elektrolytů, která nabíjí vaše buňky, znovu je nafukuje a rozmístí tak, aby se mohly volně volně pohybovat v těle.
 • Jakmile jsou buňky od sebe a získaly zdravý tvar a tekutost, buňky mohou absorbovat živiny a odstraňovat toxiny při mnohem vyšší kapacitě.
 • Živiny i kyslík jsou do buněk dodávány mnohem lépe než dříve.
 • Rychlé použití a chutná skvěle (s nádechem máty pro svěží dech!)
 • Perorální podání trvá jen několik sekund, čtyři postřiky pouze 3x denně!
 • Uvidíte, že se výsledky objeví ve vašem životě během několika minut a budou trvat hodiny!
 • Patentovaná technologie na rozdíl od jiných na světě.
 • Dnešní průměrný spotřebitel má to, co doktoři nazývají „lepkavá krev“, která pochází z každodenních událostí:
 • Jíst mastná jídla, špatné stravovací návyky, zvýšená spotřeba cukru, určité léky, oxid uhelnatý, nadměrný kofein, alkohol a stres způsobují, že se červené krvinky slepí a hromadí se jako role mincí, což zabraňuje řádnému vstřebávání živin.
 • Valentus má průlomovou technologii tak revoluční, že výsledky jsou viditelné pod mikroskopem během několika minut!

   

   

  Ostatní produkty přímo od výrobce ze slevou. klikni na banner

  ProductLineUp copy2 copy.png

   

  Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

   

  jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

  * Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


  zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus

Doplňkové parametry

Kategorie: Výživa
Záruka: 2 roky