Černá pečená káva Prevail Keto Creamer

Kód: 50
2 490 Kč –28 %
natural keto creamer
2 490 Kč –28 % 1 790 Kč
14 dní
Můžeme doručit do:
23.11.2020

Prevail Keto Creamer bude podporovat přirozenou ketogenezi! Pokud jste jako většina lidí, vyzkoušeli jste dietu po jídle, s malým až žádným úspěchem. Existuje velmi jednoduchý důvod „Proč?“ Protože i když snižujete množství kalorií, přirozenou reakcí vašeho těla je spalování glukózy nebo cukru, než začne spalovat tuk. A strava průměrného člověka obsahuje hodně cukru, který je k dispozici pro spalování. Naštěstí existuje řešení - a to se nazývá Ketosis.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Převažte keto

Prevail Keto Creamer

Keto Creamer je formulován s přírodními ingrediencemi jako je Griffonia Extract (5-HTP). Jak to funguje? Prevail KETO Creamer nabízí kromě každodenního šálku kávy navíc cukr, který dodává zdravé tuky, zvyšuje vaši ketózu a pomáhá vám cítit se lépe než kdykoli předtím. *

Prevail Keto Creamer Blend

Prevail Keto má krásnou vanilkovou chuť a může být přidán do SlimRoast Coffee, Trim Tropical Drink nebo jakékoli kávy, kterou normálně pijete denně.

  • Osvobozuje cukry uložené v tukových buňkách *
  • Zlepšuje náladu *
  • Okamžitě se rozpustí - žádný mixér!
 

Valentus Keto Creamer - Výhody ingrediencí

NON GMO, přírodní a Kosher Certified.

převažovat keto creamer doplnit fakta

 

Valentus KETO Creamer - Ingredience:


Klíčová složka: Griffonia (5-HTP)
Prášek z kokosového oleje, prášek ze středně dlouhého řetězce triglyceridů (MCT), prášek z organického travního másla, organický travní máslový prášek, himalájská růžová sůl, extrakt z osiva griffonie (5-HTP), přírodní aroma, koncentrát organické rýže.

Prevail KETO Creamer je poháněn unikátní ingrediencí zvanou Griffonia Extract (5-HTP). Griffonia prokazatelně zvyšuje produkci serotoninu a pomáhá vám 

vyrovnat náladu a dosáhnout optimálního zdraví.

Co je ketóza?

Ketóza je metabolický proces, při kterém tělo spaluje uložený tuk místo glukózy, když není k dispozici žádná glukóza. To má za následek hromadění kyselin zvaných ketony v těle. Tuk obvykle není rozpustný ve vodě. Proměna tuku na ketony umožňuje tukům rozpustit se ve vodě a cestování v krevním řečišti vyživuje váš mozek a srdce. Když jsou ketony v krevním řečišti, tělo je pod ketopózou.

Jelikož jsou těla ketonů vyráběna pouze v případě, že cukr není k dispozici, je důležité udržovat nízkou hladinu cukru a zdravou stravu, aby se podpořila přirozená ketóza. Tím se vytvoří ketony, které stimulují a vyživují váš mozek, a uvolňují uložené cukry k vyvážení hladiny glukózy.

 Pokyny :

Jednoduše nalijte 1 odměrka KETO Creamer a promíchejte ji do 4 až 8 oz. kávy SlimRoast nebo horkého kakaa SlimRoast, promíchejte a užívejte si.

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte všechny neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené, za jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. Prosím, kontaktujte nás s případnými dotazy.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web BestWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / prodejcem Valentus.