Prevail Immune Drink

Kód: 76
Značka: Valentus
1 790 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2021

Koupit od ýrobce

Osvěžující nápoj Prevail Immune Drink

 • Obsahuje antioxidanty
 • Obsahuje vitamíny a minerály
 • Pomáhá posilovat imunitu těla
 • Podporuje kognitivní funkce
 • Podporuje celý kardiovaskulární
  systém
 • Pomáhá zpomalovat stárnutí

Proč se zdá, že někteří lidé po chladu zchladnou, zatímco jiní se nikdy nedostanou tolik jako kašel nebo rýma? Pijí nápoj typu Iumme jako Prevail Immune? Věda prokázala, že čím více antioxidantů máte ve svém těle, tím větší odpor si můžete vybudovat, abyste zabránili nemocem a infekcím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá pečená káva Prevail Immune Drink

Prevail Immune je plná antioxidantů z extraktů ovoce a zeleniny bohatých na živiny, které pomáhají udržovat rovnováhu a podporují celkové imunitní zdraví.

Prevail Immune Drink Blend

Prevail Immune má plnou chuť bobulového ovoce a vůni! Tento nápoj si zamilujete každý večer před spaním, stačí smíchat s 12-16oz. z vody. (můžete se těšit zima nebo zima, stejně jako teplý šálek čaje).

 • Baleno s antioxidanty
 • Podporujte imunitní zdraví
 • Vitamíny a minerály
převažují imunitní nápoj
převažují fakta a složky imunitního doplňku

 

Ostatní produkty přímo od výrobce ze slevou. klikni na banner

ProductLineUp copy2 copy.png

 

Valentus je přesvědčen o kvalitě našich výrobků a jejich požadovaných účincích. Pokud z jakýchkoli důvodů nejste s našimi produkty spokojeni, jednoduše vraťte 

 

jakékoli neotevřené krabice v nezměněném stavu do 90 dnů od data vaší první objednávky. Valentus vám vrátí 100% ceny, hodnocené pro jakýkoli vrácený produkt, který splňuje štědrou politiku vrácení Valentus. S případnými dotazy nás prosím kontaktujte.

* Zřeknutí se odpovědnosti: Výsledky hubnutí a zdravotní přínosy se budou u jednotlivých osob lišit a nebudou 


zaručeny. Prohlášení učiněná na těchto webových stránkách nebyla US Food & Drug Administration vyhodnocena. Účelem těchto produktů není diagnostikovat, léčit nebo předcházet žádné nemoci. Informace poskytované na této webové stránce nenahrazují osobní konzultace s lékařem a neměly by být považovány za individuální lékařskou pomoc. Prosím, poraďte se se svým lékařem před zahájením jakékoli doplněk nebo hubnutí program / dieta. Web NaturalWeightLossDrinks.com je vlastněn a provozován nezávislým zástupcem / partnerem Valentus

Doplňkové parametry

Kategorie: Nápoje na hubnutí
Záruka: 3 roky