Velmi důležitý je vitamín D

Velmi důležitý je vitamín D, který vzniká při opalování na sluníčku. Při jeho nedostatku ne jen kazí zuby, ale dochází k deformaci kosti a svalových křečím.

Posiluje obranyschopnost organismu a jeho odolnost proti infekcím, stejně jako vitamín C.

Vitamíny z řady B jsou pro tělo nenahraditelné. Mají vliv snad na vše, ať je to chuť k jídlu, dobrá nálada, energie, soustředěnost, správná funkčnost nervového systému, klidné spaní, odolnost vůči infekcím. 

C-DEFENZ Valentus je zdrojem všech těchto důležitých minerálů a vitamínů potřebných pro tělo. Posiluje imunitu při fyzické námaze a pomáhá odolávat stresu. 

 

Proč jsou pro nás tak vitamíny a minerály důležité? Jejich nedostatek poznáte, tělo vám samo řekne, co mu chybí. U hořčíku (magnesia) dochází při vyplavení z těla a jeho nedostatku ke svalovým křečím a bolestem hlavy.

Může se objevit nespavost, třes, celková slabost a brnění končetin, točení hlavy, zrychlený tep, pokles tlaku. Vyskytuje se sice v ovoci a zelenině a ořechových plodech, ale vyplavuje se denně z těla ven: stresem, fyzickým pohybem a nelze ho v těle udržet, musí se doplňovat. 

Zinek a vitamín E mají vliv na růst, vývoj, zdravé nehty a vlasy. Hojení ran, plodnost, stav pleti. Zinek má také vliv na duševní vývoj člověka. Zdrojem jsou potraviny a semínka, luštěniny, žloutky.

Pokud se nechcete hlídat, zda máte těchto minerálů a vitamínů dostatek a chcete předejít následkům, zjednodušte si život a doplňte vše potřebné s C-DEFENZ Valentus, stačí si dát dvě tobolky denně, zapít vodou a máte vyřešeno. 

Neseďte jenom na zadku. Pokud chcete mít silnou imunitu, doplňujte do svého těla vitamíny a minerály a neseďte jenom na zadku, ale se také hýbejte. Imunní systém je něco, co je potřeba chránit a pečovat o něj. Je to souhra příjmu a výdeje.

Když organismu dáme vše důležité pro správné fungování, odmění nás silnou imunitou. Běžné projevy selhání imunity zná asi každý z nás – únava, vyčerpanost, nemoc. Jak se tomu vyhnout? 

C-DEFENZ Valentus dodává do těla důležité vitamíny a minerály, podporuje imunitu, chrání před stresem, snižuje pocit únavy, dodává přísun energie. 

C-DEFENZ VALENTUS NOVÁ GENERACE VÝŽIVY

 


cdefenz
 
140938175 10219074293196732 1127643399308738292 n
 
 

Nová generace výživy je tady! Imunitní podpora je nyní POTŘEBA více než kdy jindy!  

Dobré imunity je obtížné dosáhnout pouze při správné stravě, proto jsme vyvinuli naše kapsle C-DefenZ podporující imunitu plné nejvyššího množství vitamínů a živin. ZAČNĚTE SVŮJ DEN SILNÝ!

Silná imunita je velmi důležitá a velmi těžko ji dosáhnout pouze za pomoci stravy. Proto je třeba podpořit svou imunitu užíváním vitamínů. Prevail CDefenZ pomáhá podporovat a chránit imunitní systém vašeho těla.

Vitamin D je známý jako sluneční vitamín a je obtížné udržet potřebnou hladinu tohoto vitaminu v těle během celého roku. Vitamín C se nachází v různých druzích ovoce a zeleniny, ale v těle se neukládá a proto je třeba jeho dávku doplnit.

benefity:

  • podporuje a chrání imunitní systém
  • snižuje únavu a pocit vyčerpání
  • chrání buňky před oxidačním stresem
  • má pozitivní vliv na metabolismus

 

 

 

Nový obrázek_2

Objednávka sms 775 054 870 

Vaše oblíbené produkty stále v prodeji.

 
Pro stálé klienty množstevní slevy 
 
3 ks za 4500Kč doprava zdarma a 4+2 za 7500 Kč  + doprava zdarma 
 
Objednání formou SMS na 775 054 870 voláme zpět. Objednávku realizuje přímo dodavatel společnost Valentus.