Spánek pomáhá tělu k regeneraci a kráse

Věda a lékaři ještě úplně neobjasnili mechanismus spánku, ale už se přišlo na to, že v mozku existují spánková centra, která rozdělují čas na bdění a spaní. Potřeba spát je individuální, hlavně ve starším věku, kdy se proces potřeby spánku s narůstajícím věkem zpomaluje. Doporučuje se spát až 8 hodin. Například pro děti, je spánek velice důležitý, protože rostou. 

Ve spánku jsme šťastní

 V noci se během hlubokého spánku tvoří hormon, kterému se říká melatonin. Pomáhá nám proti stresu, je antioxidantem a díky němu správně fungují biologické a hormonální funkce v našem těle, také regeneruje pokožku, má vliv na krásu, říká se mu elixír mládí.

Tvoří se pouze za tmy, během dne nebo při zapnutém světle se proces tvorby zastavuje. Spánek způsobuje, že se cítíme šťastni, dokonce může ovlivňovat délku života, ale nesmí ho být ani málo, ani moc.

woman-2197947_1920

Co nás čeká ve spánku.

Když spíme málo, dochází k: oslabení organismu, nervozitě, podráždění, unavenosti, špatné koncentraci, povadlé pleti, kruhům pod očima, vystavujeme se možnosti různých onemocnění.

Přemíra spánku způsobuje: vysoký krevní tlak, obezitu, cukrovku, problémy se srdcem, dýchací problém, ucpané cévy, malátnost, a ještě větší únavu.

Spánek je moc důležitý.

Působí na celkové zklidnění organismu, během těchto chvil naše tělo odpočívá a regeneruje se, vypíná od všedních problémů dne. Dochází k celkové obnově buněk a funkcí organismu. Jako podpora tohoto procesu slouží Hibernate 8 s kolagenem, který je vyrobený z těch nejkvalitnějších ingrediencí pro podporu celkové regenerace. Co dělat správně? Je potřeba věnovat spánku dostatek času.

Neponocovat. Nepít před spánkem kávu a jiné kofeinové nápoje, ani alkohol. Chodit spát bez stresu. Také tučné a kořeněné jídlo před spánkem raději vynechte. Tělu prospívá pravidelný pohyb během dne a správná životospráva.

Hibernate8 Czech kvalitní spánek a hubnutí


61+l5Z3xQcL. AC SL1000
 
 
 

SPRÁVA VÁHY - Protože je hlavním produktem tohoto produktu, síla HiBurn8 při řízení hmotnosti nezklame. Pomáhá zvládat hubnutí, zatímco spíte, a podporuje zdravé hubnutí po celou noc A po celý den

SLEEP - Spánek je čas pro vaše tělo, aby se obnovilo, dobilo a znovu vypěstovalo. Neuvěřitelný vzorec HiBurn8 vám pomůže rychle usnout a skvěle spát

CRAVINGS - s nejkvalitnějším hydrolyzovaným kolagenem, který vašemu tělu dodá důležité aminokyseliny, které mu pomohou obnovit, spolu se silnými přísadami potlačujícími chuť k jídlu, HiBurn8 pomáhá zvládat vaše touhy po noci

STRES - Jedním z největších nepřátel při regulaci hmotnosti není dostatek spánku a příliš mnoho STRESU. Pomáhá tělu zvládat váhu, uvolňovat stres a podporovat klidný spánek

Pro kvalitnější spánek a celkovou regeneraci organismu během noci,vysoká dávka kolagenu vám pomůže s regenerací koubů, kostí a pokožky.Podporuje metabolické procesy během spánku.
 
 
 Akce u výrobce Valentus do konce září 2021.  Vyberte zlevněné produkty při nákupu následujících položek. Příplatek 5,00 $ za produkt.
 
  • Kupte si 1 produkt - vyberte 2 produkty
  • Kupte si 3 -Pack - vyberte 4 produkty
  • Kupte si jakýkoli balíček 6 balení - vyberte 6 produktů
  • Nakupte jakýkoli balíček 16 - vyberte 12 produktů
  • Kupte si jakýkoli balíček 36 - vyberte 20 produktů

 

Výběr zlevněných produktů:

  • Energie
  • Posílení imunity
  • K-9
  • Emulin C.
  • Emulin M.

 

Nákup od výrobce zde https://www.valentus.com/cernapecenakava  Pokud vám nákup nejde objednejte zde na webu výhodné balíčky https://www.cerna-pecena-kava.cz/rychla-uprava-hmotnosti/  a do poznámky k objednávce uvedte produkty zdarma. Onkednávka bude realizována přes výrobce. Vše uděláme za vás jen je nutná platba předem. Bonusové produkty se posílají přímo z USA a doprava trvá cca. 21 dní nebonusové produkty obdržíte cca do  7 dní .

V případě nejasností zavolejte nebo když budete chtít jen poradit. 775 054 870